Başkan Dinçer’den Rektör Şahin’e “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, farklı çalışma alanlarına sahip kamu kurumlarının, enerjilerini ve imkânlarını bir arada kullanmasının, hizmetlerin niteliğini ve çeşitliliğini arttırdığını söyledi.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, beraberinde Başkan Yardımcılarıyla birlikte, ikinci dönem Rektörlük görevine atanan Prof. Dr. Yusuf Şahin’i ziyaret etti ve başarılar diledi. Aksaray Belediyesi’nin, ASÜ’nün önemli bir paydaşı olduğunu ve toplum menfaatine pek çok çalışmanın her iki kurumun işbirliği ile ilerlediğini anımsatan Rektör Şahin, “Her fırsatta kurumların işbirliği içerisinde çalışmasının önemine dikkat çekiyoruz. Farklı çalışma alanlarına sahip kamu kurumlarının, enerjilerini ve imkânlarını bir arada kullanması, yapılacak hizmetlerin hem niteliğini, hem de çeşitliliğini arttırıyor. Aksaray Belediyesi ile de toplumumuzun ihtiyaç duyduğu pek çok çalışmayı ahenk içerisinde gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalara katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi. Şahin, konuşmasının son bölümünde Belediye Başkanı Dinçer ve ekibine, ziyaretleri münasebetiyle teşekkür etti.

Başkan Evren Dinçer de Rektör Şahin’e, ikinci dönem görevinde başarılar diledi ve işbirliği içinde yürütülecek çalışmaların süreceğini vurguladı. 

7232