.::AKSARAY ÜNİVERSİTESİ::.
Haftalık Ders Programı

BİYOLOJİ BÖLÜMÜ 2013-2014 EĞİTİM YILI BAHAR DÖNEMİ 1. ÖĞRETİM DERS PROGRAMI

 

GÜN

SAAT

1. SINIF

2. SINIF

3. SINIF

4. SINIF

P

A

Z

A

R

T

E

S

İ

8:00/8:50

 

 

 

 

9:00/09:50

AİT-192

Atatürk İlkeleri ve Inkılap Tarihi II

(Merk. Ders.202)

 

BİY-352 Deney Hayvanları FED  201

 

 

 

10:00/10:50

AİT-192

Atatürk İlkeleri ve Inkılap Tarihi II (Merk. Ders.202)

BİY-220 Bitki Morfolojisi ve Anatomisi Lab. FEL 203 

BİY-352 Deney Hayvanları FED  201

 

 

 

11:00/11:50

TDİ-196

Türk Dili II (Merk. Ders.202)

  BİY-220 Bitki Morfolojisi ve Anatomisi Lab. FEL 203

 

BİY-434 Klinik Biyokimya FED 202

 

12:00/12:50

TDİ-196

Türk Dili II (Merk. Ders.202)

 

BİY-334 Moleküler Biyoloji Lab. BAM 101

BİY-434 Klinik Biyokimya FED 202

13:00/13:50

 

 

BİY-334 Moleküler Biyoloji Lab. BAM 101

 

14:00/14:50

İNG-186

İngilizce II (Merk. Ders.202)

BİY-218 Bitki Morfolojisi ve Anatomisi FEL 203

BİY-332 Moleküler Biyoloji FED  201

 

BİY-410  Hayvan Embriyolojisi FED 202

 

15:00/15:50

İNG-186

İngilizce II (Merk. Ders.202)

BİY-218 Bitki Morfolojisi ve Anatomisi FEL 203

BİY-332 Moleküler Biyoloji FED  201

BİY-410  Hayvan Embriyolojisi FED 202

 

16:00/16:50

 

 

BİY-332 Moleküler Biyoloji FED  201

BİY-410  Hayvan Embriyolojisi FED 202

 

17:00/17:50

 

 

 

 

 

 

 

S

A

L

I

8:00/8:50

BİY-108

Biyoistatistik FED 202

 

 

 

9:00/09:50

BİY-108

Biyoistatistik FED 202

BİY-214 Hayvan Histolojisi  FED  201

 

 

10:00/10:50

BİY-108

Biyoistatistik FED 202

BİY-214 Hayvan Histolojisi FED  201

 

 

11:00/11:50

 

BİY-214 Hayvan Histolojisi FED  201

 

 

12:00/12:50

 

 

 

 

13:00/13:50

 

 

BİY-326 DNA Onarımı FED 202

BİY-402 Parazitoloji FED 201

 

14:00/14:50

 

 

BİY-326 DNA Onarımı FED 202

BİY-402Parazitoloji FED 201

 

15:00/15:50

 

BİY-216  Hayvan Histolojisi Lab. FEL 203

 

BİY-442 Akvaryum FED 201

16:00/16:50

 

BİY-216  Hayvan Histolojisi Lab. FEL 203

 

BİY-442 Akvaryum FED 201

Ç

A

R

Ş

A

M

B

A

8:00/8:50

 

 

BİY-324 Arazi Çalışması FEL 203

 

9:00/09:50

 

BİY-206 Omurgalı Hayvanlar Sistematiği FED 202

BİY-324 Arazi Çalışması FEL 203

 

10:00/10:50

BİY-102

Genel Biyoloji II FED  201

 

BİY-206 Omurgalı Hayvanlar Sistematiği FED 202

BİY-338 Bitki Fizyolojisi Lab. BAM 101

 

BİY-440 Tıbbi Entomoloji FEL 203

11:00/11:50

BİY-102

Genel Biyoloji II FED  201

 

BİY-206 Omurgalı Hayvanlar Sistematiği FED 202

BİY-338 Bitki Fizyolojisi Lab. BAM 101

BİY-440 Tıbbi Entomoloji FEL 203

12:00/12:50

 

BİY-228 Genetik Lab. BAM 101

BİY-342 Proje /Seminer/Staj FED 202

 

13:00/13:50

 

BİY-228 Genetik Lab. BAM 101

BİY-342 Proje /Seminer/Staj FED 202

 

14:00/14:50

BİY-106

Sistematiğin Esasları BAM 101

BİY-208 Omurgalı Hayvanlar Sistematiği Lab. FEL 203

BİY-336 Bitki Fizyolojisi FED  201

BİY-414 Genetik Mühendisliği FED 202

 

15:00/15:50

BİY-106

Sistematiğin Esasları BAM 101

 BİY-208 Omurgalı Hayvanlar Sistematiği Lab. FEL 203

BİY-336 Bitki Fizyolojisi FED  201

BİY-414 Genetik Mühendisliği FED 202

 

16:00/16:50

BİY-106

Sistematiğin Esasları BAM 101

 

BİY-336 Bitki Fizyolojisi FED  201

 

BİY-414 Genetik Mühendisliği FED 202

 

 

P

E

R

Ş

E

M

B

E

8:00/8:50

 

 

 

 

9:00/09:50

BİY-102 Genel Biyoloji II FED  201

BİY-226 Genetik  FEL 203

 

 

10:00/10:50

BİY-102 Genel Biyoloji II FED  201

BİY-226 Genetik FEL 203

 

BİY-406 Evrim FED 202

11:00/11:50

BİY-102 Genel Biyoloji II FED  201

BİY-226 Genetik  FEL 203

 

BİY-406 Evrim FED 202

 

12:00/12:50

 

 

BİY-328 Uygulamalı Mikrobiyoloji FED  201

 

13:00/13:50

BİY-104 Genel Biyoloji Lab. II FEL 203

 

BİY-328 Uygulamalı Mikrobiyoloji FED  201

BİY-426  Çevresel Etki Değerlendirme  FED 202

14:00/14:50

  BİY-104 Genel Biyoloji Lab. II FEL 203

 

BİY-340 Hayvan Ekolojisi FED  201

BİY-426 Çevresel Etki Değerlendirme  FED 202

15:00/15:50

 

 

BİY-340 Hayvan Ekolojisi FED  201

BİY-420 Herbaryum Teknikleri FED 202

16:00/16:50

 

 

BİY-340 Hayvan Ekolojisi FED  201

BİY-420 Herbaryum Teknikleri FED 202

17:00/17:50

 

 

 

 

C

U

M

A

8:00/8:50

 

 

 

 

9:00/09:50

 

BİY-222 Tohumlu Bitkiler FEL 203

BİY-310 Moleküler Genetik FED  201

 

10:00/10:50

 

BİY-222 Tohumlu Bitkiler FEL 203

BİY-310 Moleküler Genetik FED  201

BİY-444 Bitki Biyoteknolojisi FED 202

11:00/11:50

 

BİY-222 Tohumlu Bitkiler FEL 203

BİY-310 Moleküler Genetik FED  201

BİY-444 Bitki Biyoteknolojisi FED 202

12:00/12:50

 

 

 

 

13:00/13:50

FİZ-192 Genel Fizik FED 202

BİY-224 Tohumlu Bitkiler Lab. FEL 203

 

 

14:00/14:50

FİZ-192 Genel Fizik FED 202

BİY-224Tohumlu Bitkiler Lab. FEL 203

 

BİY-416 Hücre Fizyolojisi  FED  201

15:00/15:50

FİZ-192 Genel Fizik FED 202

 

 

BİY-416 Hücre Fizyolojisi FED  201

16:00/16:50

 

 

 

 

17:00/17:50

 

 

 

 

 


BİYOLOJİ BÖLÜMÜ 2013-2014 EĞİTİM YILI BAHAR DÖNEMİ 2. ÖĞRETİM DERS PROGRAMI

 

GÜN

SAAT

4. SINIF

P

A

Z

A

R

T

E

S

İ

17:00/17:50

BİY-418 Türkiye Vejetasyonu FED 202

18:00/18:50

BİY-418 Türkiye Vejetasyonu FED 202

19:00/19:50

BİY-418 Türkiye Vejetasyonu FED 202

20:00/20:50

BİY-402 Parazitoloji FED 202

21:00/21:50

BİY-402 Parazitoloji FED 202

22:00/22:50

BİY-442  Akvaryum FED 202

23:00/23:50

BİY-442  Akvaryum FED 202

 

S

A

L

I

17:00/17:50

BİY-434 Klinik Biyokimya FED 202

18:00/18:50

BİY-434 Klinik Biyokimya FED 202

19:00/19:50

BİY-410  Hayvan Embriyolojisi FED 202

20:00/20:50

BİY-410  Hayvan Embriyolojisi FED 202

21:00/21:50

BİY-410  Hayvan Embriyolojisi FED 202

22:00/22:50

 

23:00/23:50

 

Ç

A

R

Ş

A

M

B

A

17:00/17:50

BİY-414 Genetik Mühendisliği FED 201

18:00/18:50

BİY-414 Genetik Mühendisliği FED 201

19:00/19:50

BİY-414 Genetik Mühendisliği FED 201

20:00/20:50

BİY-440 Tıbbi Entomoloji FED 202

21:00/21:50

BİY-440 Tıbbi Entomoloji FED 202

22:00/22:50

BİY-406 Evrim FED 202

23:00/23:50

BİY-406 Evrim FED 202

P

E

R

Ş

E

M

B

E

17:00/17:50

BİY-426 Çevresel Etki Değerlendirme  FED 202

18:00/18:50

BİY-426 Çevresel Etki Değerlendirme  FED 202

19:00/19:50

BİY-420 Herbaryum Teknikleri  FED 202

20:00/20:50

BİY-420 Herbaryum Teknikleri  FED 202

21:00/21:50

BİY-444 Bitki Biyoteknolojisi  FED 202

22:00/22:50

BİY-444 Bitki Biyoteknolojisi  FED 202

23:00/23:50

 

 

C

U

M

A

17:00/17:50

BİY-416 Hücre Fizyolojisi FED 202

18:00/18:50

BİY-416 Hücre Fizyolojisi FED 202

19:00/19:50

 

20:00/20:50

 

21:00/21:50

 

22:00/22:50

 

23:00/23:50